Plastové nádoby sú skvelým pomocníkom nielen v obchodoch a prevádzkach ale aj v našich záhradách. Ich využitie je všestranné a fantázii sa medze nekladú. Plastové nádoby nie sú pomocníkmi iba v obchodných prevádzkach. Sú mimoriadne obľúbené aj u záhradkárov. Tí ich využívajú napríklad pri zbere ovocia alebo zeleniny. Užitočnými sú najmä pri zbere kôstkovín vhodných na ďalšie spracovanie alebo pri zbere hrozna. Vďaka materiálu z ktorého sú vyrobené udržia dobre nielen svoj náklad ale aj tekutinu, ktorá sa pri zbere môže uvoľniť. Zamedzíme teda jednoducho lepkavému neporiadku, ktorý sa môže vyskytnúť pri uvoľnení šťavy napríklad zo spomínaného hrozna.

plastové obaly na uskladňovanie

Kvalita plastových nádob je dostačujúca a vysoká vďaka výrobe z HDPE materiálov. Bezpečnosť pri uskladňovaní zabezpečujú zosilnené dno a okraje nádoby. Príjemným prekvapením je aj možnosť stohovania týchto nádob. Materiál a výroba predurčuje tento obalový materiál nielen na pobyt v krytom prostredí ale aj vonku. Odoláva totiž vplyvom počasia. Priestor je vzácna vec a my ho môžeme šetriť systémom stohovania týchto nádob. Veľkosť obalu je rôznorodá a tak si každý dokáže nájsť práve takú nádobu akú potrebuje a využije. Veľkosti nádob sa pohybujú od 30 litrov po 60 litrové nádoby. Toto sú štandardné veľkosti. V prípade, že potrebujete uchrániť obsah nádoby je možné dokúpiť si kryt, ktorý bezpečne ochráni pred mechanickými nečistotami ako prach a vlhkom z prostredia. Napríklad dážď ani vlhkosť v okolí nebude problémom.

plastové palety

Nádoby sú vhodné nielen do záhrady ale aj k uskladňovaniu rôznych materiálov alebo tekutín. Plast nie je vsiakavý a vďaka krytu sa z nádoby nič nevyleje. Sú preto vhodné aj na prevoz automobilovou dopravou. Menšie nádoby uskladnia až 30 kg váhy. Sú preto obľúbené aj u chovateľov, ktorý si v nich môžu uskladniť sypkejšie materiály ako napríklad granulované krmivo či rôzne kŕmne múčky alebo zmesi. Ani uskladnenie rôznych pochutín pre zvieratá ako je kukurica pšenica či suchý chlieb nie sú problémom. Po uzavretí krytom sú bezpečne chránené proti napadnutiu rôznymi škodcami či neželanými konzumentmi. Stáť môžu voľne na bežnom podklade ako je napríklad zem či betón. Ak ale máte radi vo veciach poriadok, je tu možnosť použitia v kombinácii s plastovými paletami, ktoré bez problémov udržia váhu plastových nádob.

Similar Posts