Voňavá bielizeň jednoducho musí byť! My ľudia totiž krásne vône milujeme a radi sa nimi obklopujeme. Čisté a voňavé oblečenie nám pripomína domov všade, kam smerujeme: v práci, v škole, na mítingu či dovolenke. Niekto má rád svieže vône citrusov, ktoré dokonale povzbudia zmysly, iný zase jemnú elegantnú romantickú vôňu kvetín. No i zaujímavé kompozície s exotickým tónom sú u nás na Slovensku obľúbené. Ako však docieliť, aby ste si vône na svojej bielizni a pri praní mohli striedať a meniť buď podľa nálady, alebo podľa počasia, či podľa ročného obdobia? S bežnou avivážou sa to docieliť nedá. Balenie je veľké a neminúť ho celé je predsa škoda a plytvanie – to sa dnes ozaj vôbec nenosí. Tak ako na to?

sada parfému

Praktická vôňa do práčky miesto aviváže

Existuje spôsob, ako sa dá efektívne striedať vône do prania, aby bielizeň bola navoňaná pokojne aj po každom praní inak. Môžete tak napríklad farebnú bielizeň oprať s inou vôňou ako napríklad bielu. Inak môžu voňať uteráky a inak zase posteľná bielizeň alebo záclony. Stačí miesto bežnej aviváže použiť olejové parfémy do prania. Používajú sa úplne rovnako ako aviváž, avšak v oveľa menšom množstve. Vďaka špeciálnym mikrokapsuliam sa dostanú do vlákien akejkoľvek tkaniny, napríklad aj športového prádla a odtiaľ sa trením látky uvoľňujú postupne. Táto technológia umožňuje naozaj dlhodobú vôňu bielizne, dokonca aj po týždni či dvoch. Skvelé!

dárková kazeta

Variabilita všakovakých vôní vás prekvapí!

Vôní je na výber ozaj mnoho Značka Essentia má až 18 prekrásnych vonných kompozícii, z ktorých každá sa dá vyskúšať v maličkom balení. Nájdete tu starú dobrú nadčasovú klasiku, no i inovatívne exotické vône pre náročnejších. Táto variabilita by mala priniesť každému minimálne niekoľko vôní, ktoré mu dokonale sadnú. Essentia vôňa do práčky je rozhodne naozaj novým trendy spôsobom, ako sa obklopiť v krátkom čase rôznymi vôňami, dostať ich na bielizeň, a tým do každodenného nosenia. Neviem, ako vy, no my už klikáme a objednávame!

Similar Posts