LM-MONT, spoločnosť s ručením obmedzeným je slovenská spoločnosť so sídlom v Dubnici nad Váhom. Jedná sa o stavebnú firmu špecializujúcu sa na mnohé smery, ako na široké zameranie stavebných prác, realizáciu výroby zo skla, výroba sklenených zábradlí i stien či sprchových kútov. Taktiež ich môžete vyhľadať či kontaktovať v prípade potreby novej kvalitnej garážovej brány, vchodových dverí či obkladov a dlažby. V prípade, že zháňate kovanie na Vaše sklenené dvere, dozaista sa neváhajte obrátiť práve na nič. V rámci bezkonkurenčných cien, prvotriednej akosti či ochotného a vždy prístupného poradenstva sú jednoznačnou elitou vo svojom odbore fungovania.

schody

Ich internetová stránka s eshopom je prehľadná, usporiadaná, ľahko sa v nej zorientujete a to, čo hľadáte, nájdete po niekoľkých kliknutiach. Kovanie na sklenené dvere a celkovo na sklo zahŕňa množstvo častí, a to bodové úchyty, v niektorých prípadoch bezrámové konštrukcie, madlá, miežky, exteriérové profily a s nimi spojené sklenené prístrešky, fasádové úchyty, zábradlia, závesy, zámky, kľučky, distančné sady pre posuvné dvere, nerezové zámkové puzdra pre zámok sklenených dverí a podobne. Všetko závisí od konkrétneho typu Vašich dverí. Azda najčastejším používaním materiálom pre výrobu kovania na dvere je hliník.

schody

Sklenené dvere opticky zväčšujú a prevzdušňujú miestnosť, takže sú vhodné práve do tých menších izieb či užších spojovacích chodieb, ktorým chcete dodať pocit väčších rozmerov ako tých, ktorými skutočne disponujú. V súčasnosti existuje nespočetné množstvo dizajnov týchto sklenených dverí, farieb, veľkostí a druhu použitého materiálu, pričom toto všetko je možné skombinovať tak, aby miestnosť dostala ten správny šmrnc, ktorý možno doteraz postrádala. Spoločnosť LM-MONT je Vám k dispozícii, aby Vám pomohla s každou požiadavkou.