Ahoj priatelia som tu znovu aj keď nemám náladu som do špiku kosti naštvaná nehorázne čo si dovoľujú klamať zavádzať. V dnešnej dobe sú takzvané podvodné firmy ja sa čudujem že ešte neskrachovali. Pretým než reagujete na danú pozíciu aké veľké sľuby no hnus samí podvod či už chcete pracovať Home Office alebo inak .Ja pracujem momentálne Home Office no stojí to na prd a veľký ako sa prezentovali na internete na portáloch Profesia a podobne koľko vraj zarobíte za prácu veľké viete čo tým myslím ja sa čudujem že môžu za takýmto účelom chytať ľudí a vodiť za nos ja pracujem ako Blogerka a iné po pritom no almužna je to nie zárobok to sa nedá po menovať ani že si človek chce privyrobiť neviem ako ste vy spokojný ale ja nie aj keď ma práca baví ale keby to malo aspoň význam robiť ja si momentálne nemôžem dovoliť ísť pracovať do zahraničia kvôli tomu že sa starám o mamku v niektorých úkonoch ako lekári, nákupy.

láska k písaniu

Ja by som v zahraničí najradšej chcela robiť v mojom fachu kozmetičku, vizážistku. Môj priateľ tam opatruje starých ľudí už dlhé roky ale aspoň dobré zarobí na Slovensku sa žiť nedá len pre niektorých čo sa dostali robiť bez pohnutia úst za konexie hnus totižto tu sa normálnou cestou ani do roboty nedostanete toto je jeden nenormálny štát ešte teraz ako si podaktorí zvolili Fica des totálna pohroma nečujem sa že nikto nechce vládnuť pri ňom ani my by sme neboli. Čo sa týka mojej práce sedíte pri nej niekoľko hodín aj keď je to flexibilná práca že je to časovo neobmedzené ale o ničom napíšte za deň dajme tomu niekoľko článkov a na konci mesiaca si ony dovolia vyplatiť že vraj 1 či 5 za niekoľko publikovaných článkov choré vhodné uverejniť keď sa domáhate peňazí vás vodia za nos že ste urobili vraj chyby pri písaní no podotýkam len kvôli tomu aby nemuseli platiť. 

byť či nebyť Copywriter

Nechcem sa tu vulgárne vyjadrovať ale niečo príšerné ja dokážem písať celé dni hodiny ale môže vás to motivovať keď dostanete zaplatené s prepáčením hovno . Moja známa píšte pre rôzne firmy ale je celkom spokojná ale ja sa zameriavam na iné témy než ja. Nečujem sa že neplatia rozhajdákajú firmy peniaze medzi sebou a vy sa potom čudujete že dostanete symbolickú sumu ja som tak raz tomu je asi dva či tri roky robila na dohodu roznos letákov keď sme mali pracovať tak nás buzerovali akože vedúci asi sa hral na vedúceho no keď sa práca urobila a po mesiaci ste si pýtali peniaze čo bolo dané vraj za prácu dostanete 300 euro zaplatené tak mali vypnutý mobil neodpovedali na SMS a podobne keď volali no podotýkam nie len ja robilo pre nich viac ľudí dali sme to na políciu ale sa vyparili zaľahla po nich zem mali sme dojem že zmenili názov firmy aj identitu spýtam sa vás máte takéto nepríjemné skúsenosti ešte podotýkam aké recenzie popíšu firmy ako keby to vraj ľudia za nich písali človek by si mal preverovať pýtať zmluvné podmienky a podobne ale aj tak by mohli oklamať. Tak asi toľko na záver vidíme sa pekný zvyšok dňa.