Už dávno neplatí, že žiarovky v domácnosti vymieňa muž. V dnešnej dobe je čoraz viac žien, ktoré sa neboja žiarovku odšrobovat aj samé. No v dnešnej dobe sa spotreba žiaroviek výrazne znižuje a to vďaka novým LED žiarovkám. LED žiarovky môžete použiť do svojich bežných lustrov a lámp namiesto klasických žiaroviek. Možno LED žiarovky už aj používate a ani o tom neviete. Väčšina LED žiaroviek je na rozdiel od klasických žiaroviek sploštená. LED žiarovky začali plniť regály obchodov kvôli nižšej úspore elektrickej energie. Takáto žiarovka minie na svietenie menšie množstvo elektrickej energie, ale na svietivosti to neuberá.

lampa

Práve naopak. LED žiarovky poskytujú prijemné, dostatočné svetlo do celej miestnosti. LED žiarovky môžete použiť aj v moderných bodových svetlách. Malé LED žiarovky zapustené do stropu krásne zútulnia vašu domácnosť. Sú veľmi moderné a môžete si ich dať aplikovať do celého interiéru. Na ledproduk.sk nájdete veľké množstvo LED žiaroviek s rôznym výkonom. Na výber máte aj z niekoľkých farebných škál. Aj výber klasickej žltej nemusí byť taký jednoznačný. V ponuke na ledprodukt.sk nájdete rôzne odtiene zlatej a bielej ako teplá žltá, studená žltá či neutrálna.

žiarovka

Dokonca sa môžete rozhodnúť aj pre rôzne farebné variácie a svoju domácnosť môžete osvetliť do červenej, zelenej či iných výrazných farieb. Potešíme tým najmä svoje deti. Ledprodukt.sk vám ponúka možnosť vybrať si z množstva LED žiaroviek ako napríklad LED žiarovky gu10. Zmeňte vo svojej domácnosti žiarovky za kvalitnejšie, úspornejšie a LED žiarovky s väčšou životnosťou. Okrem LED žiaroviek vám ledprodukt.sk ponúka aj ďalšie množstvo LED produktov, ktoré zmenia váš interiér. Pozrite si ponuku LED panelov, LED pásikov či iných LED produktov do domácnosti ešte dnes. Navštívte internetovú stránku ledprodukt.sk.