Každý zákazník, ktorý si objednáva tovar z eshopu očakáva, že k nemu „dorazí“ v pôvodnom stave, bez viditeľného poškodenia alebo nebodaj úplne znehodnotený. Na účely balenia tovaru a predmetov menších veľkostí sú v predaji obálky, na ktoré sa môžete spoľahnúť, plastové bublinkové obálky 2packsk.

Aj šperky sa dajú posielať v bublinkovej obálke

Predajcovia v najrozličnejších odvetví určite využívajú výhody technologického pokroku a na posielanie zásielok si obstarávajú iba tie najkvalitnejšie obálky, do ktorých môžu bez obáv zabaliť svoje produkty, aby zvládli cestu k zákazníkom bez ujmy. Dokážu tak poskytnúť záruku a služby najvyššej kvality, lebo sa môžu spoľahnúť na plastové obálky, navyše s bublinkovou fóliou vo vnútri, ktorej úlohou je ešte viac chrániť ich obsah.

Nezničiteľný plast je pri poštových službách veľkým prínosom, no v snahe ochrany životného prostredia nie sú plasty žiadané, práve naopak, ale technológia je dnes na takej úrovni, že vyrobiť sa dajú aj recyklovateľné plasty, ktoré nepredstavujú takú pohromu pre našu planétu. Obálky sú vylepšené o bublinkovú fóliu, ktorá je na ich vnútornej strane s cieľom dosiahnuť oveľa väčší komfort pri posielaní aj krehkejších druhov tovarov.

Obaly najrôznejších druhov

Bublinkové obálky sa uzatvárajú lepiacim pásikom, ktorý je ich súčasťou, ale môže to byť aj posuvný jazdec, a tento typ uzatvárania je dokonca viackrát použiteľný. Veľkosti obálok si môžete zaobstarať viacero, takisto je to aj s farebným odtieňom, keď okrem klasickej bielej farby máte na výber aj matnú čiernu alebo obálku v holografickej úprave povrchu. Uzatváranie obidvoch typov je spoľahlivé, obsah v nich zostane v každej situácia, aj pri nešetrnejšej manipulácii počas prepravy zásielky, a práve vďaka bublinkám sa aj krehkejšie kúsky dostanú do cieľa v celku, bez poškodenia. Finančne vás kúpa obálky určite nezruinuje, ak však musíte baliť tovar a posielať ho vo viacerých kusoch denne, je vhodnejšie a aj výhodnejšie nakúpiť si ich viac naraz, napríklad balenie s 10 alebo 100 kusmi obálok. Budete ich mať vždy po ruke a neprerobíte.