Nikdy ma nepotešilo, keď som musela riešiť upchaté umývadlo, či už v kuchyni alebo kúpeľni. Mastnoty usadené v potrubí, zvyšky nečistôt, to všetko sa napriek chráneniu odtoku „sitkom“ po čase nahromadí a spôsobí nepriechodnosť vody. A čo teraz ? Nepomáhalo už vôbec nič, ani uvoľňovanie tzv. „zvonom“, ani chemikálie, ktoré sú okrem toho aj znečisťujúce pre životné prostredie a tak ich používam už len v najkrajnejšej núdzi. Keby som mala vtedy viacej informácii, určite by som si na pomoc zavolala firmu, ktorá sa čisteniu odpadových rúr, kanalizácii, či odtokov venuje.

ružové umyvadlo

Krtkovanie, ako sa tejto službe odborne hovorí je vlastne prečisťovanie a uvoľňovanie odtokov, rúr, kanalizácii a väčšinou sa tieto odborné firmy vyznajú aj v inštalatérskych prácach. Nemusíte mať zrovna obrovský septik, aby ste mohli využiť ich služby, čo som si vždy myslela ja. Poradia si aj s bežnými odtokmi v domácnostiach, či už upchatými kuchynskými alebo kúpeľňovými umývadlami, vaňami, sprchami. Tieto odborné firmy akou je aj AB Krtkovanie majú okrem skúseností aj kvalitnú a potrebnú techniku a vybavenie. Nemusíme si teda my sami kupovať chemikálie, ktoré nevieme, či pomôžu, ani rôzne špeciálne nástroje. Stačí sa obrátiť na nich a prípadne sa opýtať aj na odporúčania, ako často si dávať odtoky prečisťovať, aby sa nám takto už viac neupchávali. Nemusíme totiž čakať, až kým už voda nevie odtiecť, môžeme tomuto incidentu predísť pravidelným čistením.

kupelna

Krtkovanie Bratislava nonstop je potešujúcou správou. Môžeme sa na nich my z Bratislavy obrátiť naozaj hocikedy, keď sa nám potrubie alebo odtok upchá a už si nevieme rady. Stačí jednoducho zavolať. Čo sa týka ceny za služby krtkovania, je potrebné sa informovať priamo v spoločnosti AB Krtkovanie. Vypýtať si kalkuláciu na mieru podľa daného problému, ktorý treba riešiť. Iste vás poteší aj to, že sú najlacnejší a za dopravu si nič neúčtujú. Neváhajte ich kontaktovať, veď prevencia je lepšia než „liečba“.