Pokiaľ potrebujete rýchlo a kvalitne upratať ste tu na správnom mieste. Stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 357 249 a povedať ,,hľadám upratovačku v Spišskej Novej Vsi „ a už stačí iba počkať na náš príchod. Samozrejme, ak potrebujete upratovacie služby v Poprade, vo Vysokých Tatrách alebo Kežmarku, taktiež nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle. Sme spoľahlivý upratovaci servis, upratáme všade tam, kde to potrebujete. To znamená že okrem domácností Vám upratáme v rôznych školských inštitúciách ako sú materské škôlky, školy či centrá voľného času ale aj kancelárie, skladové priestory, podniky, ako sú bary, kaviarne ale nezabudnime ani na upratovanie po rôznych zhromaždeniach, koncertoch, festivaloch, mestských trhoch a mnoho ďalšieho.

jablko knihy

Nenechajte túto starosť na svojich pleciach a zverte to profesionálnym upratovacím službám GRANT. Rozsah upratovacích prác bude vopred stanovený klientom, a teda podľa Vašich predstáv na základe čoho sa vytvorí harmonogram prác k Vašej spokojnosti a Vašim https://www.maminka.cz/clanek/chodi-k-vasim-detem-zoubkova-vila-deti-miluji-fantazii-a-imaginaci potrebám. Náš personál pracuje na profesionálnej úrovni a Váš priestor bude spoľahlivo uprataný. K práci používame najnovšie technológie a náradie. Okrem samotného upratovania ponúkame aj čistenie kobercov, chemické čistenie podláh, strojové čistenie podláh, extrakčné čistenie čalúneného nábytku, ale aj umývanie okien.

čistý koberec

V rámci bežného upratovanie sa rozumie bežné upratovanie ktoré spočíva vo vysávaní kobercov, uprataní odpadkov a teda košov, popolníkov, umytí podláh a utretí prachu či iných nečistôt z vyvýšených povrchov ako sú skrinky, police, stoly, leštenie nábytku, vyčistenie svietidiel, vypínačov, zásuviek, radiátorov, upratanie kúpeľní a sociálnych zariadení, vyčistenie obkladov a dlažbových podláh, doplnenie mydiel, toaletného papiera, upratanie kuchyniek, vyčistenie elektrických spotrebičov, drezov a mnoho ďalšieho čo k upratanému priestoru patrí. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme.