Počuli ste už o technológii PDR?

Je to technológia, ktorou sa dajú prakticky opraviť preliačiny na aute bez potreby následného lakovania karosérie. Môže ísť o preliačiny od nárazu, krupobitia, či iného poškodenia, pri ktorom ostal nepopraskaný lak vozidla. Môžete tak mať pomerne rýchlo a lacno auto opäť krásne, bez poškodenia, bez straty na hodnote a bez potreby lakovania, či brúsenia karosérie.

auto

Kde sa dá táto služba objednať?

Navštívte web stránku Autopdr.sk a zistite viac o celom procese, o objednávaní a cenách. Ceny sú stanovované po obhliadke automobilu, keďže závisí od rozsahu a miesta poškodenia. Aby ju technik mohol určiť, potrebuje auto a jeho poškodenie najskôr vidieť. Predsa len niektoré miesta sú ťažšie prístupné a opravujú sa náročnejšie. Oprava preliačin na aute nikdy nebola https://www.csfd.cz/hledat/%3Fq%3DAko%2Bkeby%2Bsom%2Btam%2Bnebola jednoduchšia a rýchlejšia ako s PDR. Stačí sa objednať na termín a nemusíte čakať ako v autoservise, kým sa celá karoséria opraví a opätovne nalakuje. Ušetríte množstvo finančných prostriedkov, ktoré môžete investovať inde.

vozidlovozidlo

Niečo viac o Autopdr.sk

Autopdr.sk už obslúžilo množstvo klientov a to nielen na Slovensku, Spokojní zákazníci sú najlepšou vizitkou kvalitných služieb. Metóda, pri ktorej sa jednoduchým spôsobom preliačiny pretlačia nazad a upravia si vyžaduje skúsenosti a zručnosť a tú v Autopdr.sk nájdete. Pri oprave karosérie spôsobom PDR nestráca vaše vozidlo vôbec na hodnote, poškodenie po oprave už ani neuvidíte. No nie je to skvelá správa? Navyše tá cena vás iste poteší, oproti stovkám eur, ktoré nechávame v auto servisoch. Tak ak potrebuješ túto službu, alebo chceš vedieť ešte viac, pozri si www.autopdr.sk a neváhaj sa aj opýtať na všetko, čo ťa zaujíma. V Autopdr.sk sa orientujú na zákazníkov, a to je pre nich prioritou, preto ich bez váhania kedykoľvek kontaktuj pre ďalšie detaily.