Mať terasu je sen mnohých. A mať ju zdvihnutú na streche domu, alebo vo výške pochodia, aby ste mali krásny výhľad, je už aj nad rámec splneného sna. Takéto krásne terasy sme neraz videli vo filmoch, alebo v novinách o bohatých biznismenoch, ktorí sa kúpu v peniazoch. No sklené zábradlie na terase nemusí byť len nedostupný sen pre bohatých. Môžete ju mať aj vy. Sklo je síce drahší materiál ako obyčajný kameň alebo murované zábradlie, avšak už cena nie je až taká rozdielna. Takže je aj sklo cenovo prístupnejšie a dovoliť si ho môže takmer každý.

terasa

Urobte si sklenenú terasu podľa vašich predstáv aj vy, s LMMont je to teraz jednoduché. LMMont vám prerobí aj starú terasu a vyčaruje pre vás nové sklenené zábradlie podľa vašich predstáv. Dokonca nemusíte už mať ani číre či mliečne sklo. Vybrať si môžete z rôznych farebných odtieňov a dokonca môžete mať na skle aj digitálnu tlač a potlačiť si sklenené zábradlie podľa vašich predstáv. Mať na vašom zábradlí kvetinovú lúku, alebo imitáciu levanduľového poľa, s LMMont to nie je žiaden problém. Kliknite si na ich internetovú stránku LMmont a nechajte si urobiť nezáväznú cenovú kalkuláciu. Zamestnanci firmy vám tiež poskytnú všetky informácie ohľadom realizácie a montáže ako aj možných riešení konkrétne na vašu terasu. Na stránke spoločnosti nájdete aj malú inšpiráciu, ako by mohlo vyzerať sklenené zábradlie na vašej terase.

zábradlie

Niektorí možno váhajú nad montážov skleneného zábradlia na terasu https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/ nie tak z finančného, ako z bezpečnostného hľadiska. Hlavne v tedy, ak majú doma malé deti alebo štvornohých miláčikov. Sklo je síce krehký materiál, avšak sklenené zábradlia sú vyrobené z tvrdeného skla, ktoré je oveľa viac odolné voči nárazom a poškodeniu. Ale samozrejme trebe aj túto možnosť zvážiť, aj keď vo všeobecnosti sú sklenené zábradlia bezpečným doplnkom vašej terasy.