Pripravované mobilné domy Euro-mobilnedomy jsou na Slovensku ešte stále novinka, no v západnej Európe, či v Amerike je to často používaný dom, nie len ako víkendová alebo dovolenková chata, ale aj ako dom na celoročné bývanie. Je to skvelou variantov pre tých, ktorí chcú napríklad bývať uprostred lesa, na lúke, či blízko pláže a nechcú za dom utratiť veľké peniaze. Teraz je hitom ekologické bývanie, kde sa človek viac spája s prírodou a žije spokojný život ďaleko od rušnej hlavnej cesty. Okrem výhody, že si svoj domček môžete odviesť všade tam, kde sa cítite dobre.

mobilný dom

Výhodou takéhoto mobilného domčeka je aj tá, že neminiete toľko elektrickej energie ako je to v prípade veľkých rodinných domov. Elektrická energia ide hlavne na vykurovanie. Mobilný dom vykúrite ľahko a vďaka tepelnej izolácii sa z domu teplo nebude vytrácať narozdiel od starších rodinných domov, ktoré túto izoláciu nemajú. Ak rozmýšľate nad ekologickou variantov vášho bývania skúste zvážiť aj takýto typ domčeku, niekde je to už úplnou samozrejmosťou. Mobilný dom má všetky vymoženosti a spĺňa všetky potreby klasického domu.

život v lese

Svoj vysnívaný nový dom na lesnej čistinke si môžete vybrať v spoločnosti Euro-mobilné domy. V súčastnosti majú v ponuke okolo 80 mobilných domov alebo si môžete počkať na nové pripravované mobilné domy, ktoré budú onedlho v stálej ponuke spoločnosti. Spoločnosť Euro-mobilné domy je výhradný dovozca kvalitných mobilných domov holandského výrobcu, ktoré spĺňajú najväčšie štandardy bezpečnosti, ale aj komfortu takéhoto typu bývania. Mobilný dom vám tiež môže poslúžiť ako chata, alebo víkendový domček v záhradkovej oblasti, alebo v miestach na to určených. V mnohých štátoch pozdĺž Európou máte vyhradené miesta na postavenie takéhoto mobilného domu. Takéto miesta sa nachádzajú najmä vo výletných a prímorských oblastiach, viac informácii vám poskytne Euro-Mobilné domy.