Ak si potrebujete vyriešiť otázku obedov, vzhľadom na vašu situáciu, pracovné nasadenie a nedostatok času na varenie a prípravu obedov pre vás alebo pre príslušníkov vašej rodiny, sme tu pre vás. Pre vás s našim obedovým menu počas pracovných dní od pondelka do piatka. Vybrať si môžete z našej aktuálnej ponuky niekoľko dní vopred alebo v daný deň. V ponuke nájdete niekoľko druhov jedál, ktoré sú pripravované z kvalitných a zdravých surovín. Ochutené sú bylinami a korením všetkých možných chutí, takže výsledok stojí za to. Oceníte ho aj vy, skúste a neodoláte.

gurmánske špeciality

Obedové menu Bratislava prináša hotové jedlá pre obyvateľov Bratislavy, ktoré rozvážame na vami požadovanú a zvolenú adresu. Ak pracujete z domu alebo z kancelárie a obedové menu vnímate ako výborné vyriešenie vašej situácie, poďte do toho s nami. Z vašej strany je potrebné zvoliť jedlo, ktoré chcete v daný deň obedovať, objednať ho dostupnou formou a máte postarané. Jedlo rozvážame v plastových obaloch na jedno použitie, ktoré sú hygienicky nezávadné a vhodné na doručenie obedov až k vám. V prípade záujmu o objednanie niekoľkých porcií, ponúkame zvýhodnené ceny, takže vedzte, že s nami sa to oplatí.

Jedlá sú pripravované profesionálmi s dostatočnou praxou, ktorý do varenia a pečenia vkladajú kus seba, svojho srdca. Našim mottom je slovné spojenie: Varíme s láskou a práve týmto smerom sa chceme aj naďalej uberať, smerovať, napredovať a zlepšovať. V každom prípade oceníme vaše ohlasy a vyjadrenie vášho názoru a spokojnosti na nami ponúkané služby.

obedové menu

Obedové menu pozostáva z polievky, hlavného jedla a dezertu. Hlavné jedlo si môžete vybrať z viacerých ponúkaných možností v daný deň. Ponúkame chutné gurmánske jedlá, zdravé a výživné jedlá a na svoje si prídu aj milovníci sladkých jedál. Objednávať môžete mailom aj telefonicky, kontakty na nás nájdete na našej internetovej stránke s aktuálnou ponuke jedál na daný týždeň a príslušnými informáciami.