LED reflektor 100 Ledprodukt wattový patrí k tým druhom svietidiel, ktoré, sa využívajú na osvetlenie väčších a rozsiahlejších priestorov. Keďže tento konkrétny LED reflektor ma 100W ideálne e sa, preto hodí na miesta, kde sa “žiada” od svietidla, aby podalo dostatočne silný a spoľahlivý výkon. Príkon 100 wattov je dostatočnou zárukou toho, aby vám tento reflektor pomohol napríklad pri manuálnej práci či už v exteriéri alebo interiéri. S reflektorom v interiéri sa môžete stretnúť napríklad v rôznych halách, skladoch či továrňach. Jeho voľba použitia je naozaj široká a pestrá.Využívať sa napríklad môže aj v tuneloch, na rôznych stavbách či v priestranných dielňach. Takýto reflektor môže byť súčasťou rôznych fyzických či manuálnych prác, ktoré sa vykonávajú v interiéri. Pri takýchto prácach sa stáva LED reflektor nenahraditeľným pomocníkom, bez ktorého by práca v tmavých miestach alebo v nočných hodinách nebola možná respektíve by bola neefektívna.

LED

Reflektor vám uľahčí a zefektívni vašu pracovnú činnosť a zaručí vám bezpečnosť trvalého osvetlenia, a to aj v najtmavších a najtemnejších miestach či priestoroch. Tento model navyše disponuje 100 wattovým zdrojom, čo vám zaručí dostatočne intenzívne osvetlenie po celý čas vašej práce. Reflektory môžu byť využite aj vo vonkajšom prostredí. Tieto reflektory, ktoré sa využívajú v exteriéri musia mať IP krytie. IP krytie je stupeň ochrany krytom. Udáva nám odolnosť elektrospotrebiča, (čo je v našom prípade LED reflektor) a tiež, čo sa týka vode či prachu.

LED

Pritom prvé číslo nám označuje ochranu voči cudzím predmetom a prachu. Druhé číslo nám pre “zmenu” udáva ochranu proti vode. Označuje nám, teda, ako a či vôbec je produkt odolný voči vode. Najvyššia možná hodnota je IP 69. Hodnota krytia môže byť napríklad IP65 takéto svietidlo je, teda vhodná aj na miesta, kde je miera kontaktu vody vyššia. Kontakt s vodou by mohol bežne svietidlo vážne poškodiť, ba až zničiť a taktiež tým ohroziť aj svoje okolie keďže môže spôsobiť skrat. Keďže ide o LED svietidlo jeho životnosť je na vysokej úrovni. Reflektory dokážu vydržať približne 30 000 hodín, a to pri každodennej prevádzke, čo sú nejaké tri roky. Samozrejme niektoré modely vydržia aj viac hodín.