Než začnem sa písať o téme je to ako beh na dlhé trate. Síce je dnes slnečno celkom fajn teplo . Je nedeľa každý je zalezený vo vnútri tak myš. Nechápem ľudí čo trčia len vo vnútri des. Je hrozne čo sme to za ľudí. Priebehom akým sa smerujeme uberáme sa. Letíme do hlbín do priepasti chorôb . Veľa ľudí sa prejedá sme závislí na jedle ako kobylky. Nečudujem sa že je toľko zbytočných chorôb aj potraviny sú samí alergén. Je vedecky dokázané že od lepku sa priberá . Ja som lepok vylúčila už pred rokmi mám silnú alergiu. Vždy som sa vysýpala vyrážky tiež opuchy pier a pod. kašeľ  aj bolesti po črevách. Ja mám aj histamín veľa vecí mi nerobí dobre tiež SIBO. Dnes som bola na pošte lebo mi prišli lieky na histamín objednala som ich cez DR. MAX niečo silnejšie nakoľko som brala doteraz DAOSIN teraz budem užívať REVICOLIN. Mne je zle keď si nedám liek a niečo zjem čo nemám. Ani športovať sa mi nedá vtedy.

stop alergii

Kto má silné alergie by bez liekov ani nemal športovať neodporúča sa. Včera dávali v TV správach že do roku 2030 bude až 90 % ľudí trpieť rôznymi alergiami chorý svet. Mám aplikáciu kvalita vzduchu aj ten je na 2 čiže nie kvalitný samé exhaláty CO2 v tej aplikácii je celý svet des aké vysoké hodnoty sú v iných krajinách my môžeme byť ešte HAPPY. Inak by sme sa asi zadusili. Mám aplikáciu aj alergény čo momentálne kvitne ja mám na viac vecí alergie. My alergici by sme vždy mali mať keď sme vonku lieky či kvapky po ruke . Ja aj keď trhám bylinky vonku musím mať pri sebe ANTIHISTAMINKA  nakoľko mi zvykne zovrieť hrdlo nemôžem glgať. Alergie je to na šľak trafenie.

ochraňujme naše deti pre alergénom

Keď ste silný alergik môžete pri najhoršom dostať ANAFILAKTICKY SOK a to môže končiť fatálne . My čo sme alergici musíme si dávať pozor v každej situácii. Ja bývam často aj veľmi unavená kvôli histamínu a iné. Ja aj keď pijem kávu dám si sušené ovsené mlieko ja napr. nemôžem ani laktózu. Pokiaľ sa človek naučí tak žiť nejakú dobu to trvá . Keď sa mi občas stalo že som niečo zjedla no des prejavy. Môj odkaz na všetkých dávajme si pozor na seba zdravie máme len jedno. To nám nikto nezoberie. Síce ani športom sa to nemá prehnať. Teraz v stredu je 1.5 je voľno skočme si do prírody ale majme na pamäti vždy menej je viac netreba nič prehnať . Majme sa radi taký aký sme pomáhajme si navzájom vytvárajme skupiny či nás alergikov či iné skupiny VEGEN či VEGETARIAN  užívajme si život plnými dúškami. Pôjdem si uvariť obed mám tam tofu sýr aj špargľu a ryžu. Som jeden čas robila aj výživovú poradkyňu rada pomôžem aj kto bude chcieť schudnúť aj v inom. Zdravé telo zdravý duch. Bojujme.

Similar Posts