Nie je nič horšie, ako keď máte k dispozícii balkón a väčšinu dňa počas leta na ňom nemôžete tráviť čas kvôli silnému slnku, ktoré vám praží priamo na balkón. Žiaľ, ak máte nesprávne otočený byt, pobyt na balkóne počas dňa je na nevydržanie. Množstvo ľudí to nerieši a radšej sa balkónu počas horúcich dní vyhýba. To však už viac nemusíte. Existujú tieniace rolety, ktoré vám zabezpečia pohodlie za každého počasia. Tienenie terasy a balkónov je v dnešnej dobe mimoriadne populárne. Ide o pomerne lacnú záležitosť, ktorá vám zabezpečí ako súkromie, tak aj pohodlie pri nepriaznivých podmienkach. Tienenie si môžete vybrať buď látkové sťahovateľné rolety alebo hliníkové žalúzie. Ktoré sú lepšie a ktoré sa vám budú viac hodiť?

roleta

Látkové rolety.

Veľkou výhodou látkových roliet je, že sú semipriehľadné. To znamená, že vám dnu bude prenikať svetlo aj pri úplnom zastretí. Takisto vás na balkóne ochránia pred slnkom ako aj hmyzom.

Hliníkové žalúzie.

V podmienkach so silným vetrom sú vhodnejšou variantnou hliníkové žalúzie. Sú odolnejšie ako látka a váš majetok ochránia aj pri naozaj nepriaznivom počasí.

rolety

Ako fungujú tieniace rolety?

Rolety či žalúzie budete mať na mieru. Univerzálne závesy sú nepraktické a nesplnia svoj účel na 100 %. Navyše tieniace rolety môžete aj ovládať. Pomocou diaľkového ovládača si viete pohodlne zastrieť a odostrieť kedy to potrebujete. Všetky tieniace rolety na balkón môžete mať priamo na mieru. Stačí navštíviť internetovú stránku screenoverolety.sk a vybrať si jednu z viacerých možností tienenia balkóna či terasy. Rolety môžete čoraz častejšie vidieť či už na bytových balkónoch alebo terasách rodinných domov. Je to skvelá možnosť, ako využívať svoj balkón aj pri nepriaznivom počasí. Navštívte internetovú stránku screenoverolety.sk a doprajte si pohodlie na balkóne za pomoci tieniacich roliet na mieru.