Dôraz na kvalitu použitých surovín je nesmierne dôležitý. Platí to aj pre správny výber materiálu, ktorý bude použitý na realizáciu zábradlia. Na trhu sa vyskytujú lacnejšie materiály, ktoré si ale na rozdiel od kvalitných a pritom cenovo dostupných neudržia tvar, nemajú požadovanú odolnosť, vyžadujú si náročnú úpravu a údržbu, ich dizajn nie je natoľko elegantný ako ušľachtilé nerezové materiály. Výhodná ponuka nerezove zabradlia Lmmont predstavuje množstvo realizácií nerezového zábradlia vhodného takmer pre každý interiérový ale aj exteriérový objekt. Základom každého zábradlia je jeho nosný prvok – nerezový stĺpik, ktorý je vhodne zoradený podľa pravidiel bezpečnosti tak, aby výsledná realizácia bola oporou a podporou.

moderné nerezové zábradlie v interiéri

Vyššie vstupné náklady na nerezové zábradlie sa postupom času vyrovnajú, má mimoriadne dlhú životnosť, poslúži pre mnohé generácia a má vždy elegantný nadčasový vzhľad. Ak ho použijete v exteriéri vydrží omnoho viac ako ostatné kovy, napríklad hliník alebo zmesné kovové materiály, odoláva prachu, teplotám, mrazu a dažďu. Na to, aby mal neustále pôvodný ušľachtilý vzhľad stačí jednoduché pretretie handričkou, odstránenie prachu a preleštenie.

sklenené balkónové zábradlie s nerezom

Nerez je elegantná sama o sebe, jej krása vynikne v kombinácii so sklom, drevom, prípadne inými materiálmi. Veľmi moderná a žiadaná je kombinácia nerezových stĺpikov a bezpečnostného skla, výsledkom tejto realizácie je nerezové zábradlie s originálnymi sklenenými výplňami, ktoré sú estetickým doplnkom interiéru, alebo aj napríklad balkónu, terasy. Sklenené zábradlie v kombinácii s nerezovými prvkami dodá nový vzhľad aj staršiemu objektu, vytvorí z neho nadčasovú architektúru. Možností riešenia je neskutočne veľa, určite nájdete aj Vy svoju inšpiráciu v ponuke, ktorá Vám poskytne kvalitu, profesionalitu, odborné zameranie a poradenstvo.