Senzuálna masáž z vás vyplaví všetky problémy

Oddych a zároveň prežitok vzrušenia z príjemných dotykov krásnej ženy, a to aj na intímnych častiach tela, tak by sme mohli charakterizovať senzuálnu masáž. Ide o spojenie zrelaxovania mysle a tela tantrickou masážou. Tie dnes ponúkajú mnohé erotické salóny na celom Slovensku.

erotic

Zákazníci vyhľadávajú senzuálnu masáž z dôvodu možnosti skvelého relaxu s úplným vypnutím mysle, vtedy nevnímame vonkajší svet a všetky problémy aspoň na chvíľu neexistujú, vnímame len masérkine ruky alebo iné časti jej tela a užívame si tieto príjemné a vzrušujúce dotyky. Všetko toto sa odohráva v peknom a pokojnom prostredí masážneho salóna v sprievode príjemnej hudby a exotickej vône, preto sa nazývajú aj „oázy pokoja“.

Tantrická alebo senzuálna masáž poskytuje všetko, čo človek očakáva od erotickej masáže. Vyskúšať ju môže ktokoľvek, stačí sa prostredníctvom internetových stránok objednať, ale minimálne s hodinovým predstihom. V objednávke uveďte aj druh masáže, o ktorý máte záujem a tiež masérku, dievča, ktoré sa vám po celý čas bude venovať. Po príchode do salóna sa môžete najprv osprchovať, aby ste zachovali 100% hygienu, osviežiť sa šálkou kávy alebo čaju, potom sa prezlečiete do tradičného ázijského odevu – sárongu a až potom je čas na samotný rituál.

Masáž môže byť klasická, body, special, couple alebo magic či masáž lingamu, je to na vás. Do salóna však nechoďte, ak máte nejaké kožné problémy alebo vírusové ochorenie, ale ani ak ste opití alebo pod vplyvom omamných látok. Tu sa neposkytujú ani sexuálne služby. Po splnení všetkých podmienok môže začať samotná senzualna masaz masáž, šikovné ruky masérky s vami urobia zázraky. Na masáž využívajú aj prsia, nohy, ústa či celé telo, takže vy iba vyslovte svoje želanie a bude splnené.

nuru

Po skončení rituálu vám doprajú trocha času na relax a precítenie zažitého, potom sa opäť môžete osprchovať a na záver sa s vami rozlúčia malou pozornosťou ako poďakovanie za prejavenú dôveru. Pozdrav „namaste“ je bodkou za návštevou masážneho salóna, z ktorého určite odídete spokojní.