Kúzlo tantry

Relaxačná metóda vyznávania tantrizmu a tantrických masáží má na človeka terapeutické účinky. Tantrická erotická masáž nám pomáha spoznávať tajné a neprebádané zákutia našej duše a skryté túžby tela. Masáž prebieha pomaly a zmyselne po celom tele. Intímne partie nie sú výnimkou – práve naopak, práve v ich blízkosti sa nachádzajú významné a dôležité energetické body, ktoré zákazníkovi doprajú neskonalé blaho a slasť, po ktorej túži. Terapeutické vlastnosti má tento jedinečný druh staroindickej masáže práve preto, lebo každý z nás má nejaké obavy, bloky, skratka zážitky a myšlienky, ktoré nás sužujú a v tom momente sú reakcie na ne viditeľné na fyzickom tele.

Masáž

Pokiaľ sa bavíme o témach ohľadne vzťahov a partnerského spolunažívania, najčastejšie sa stav odrazï v časti pohlavných orgánov, obličiek a krížov. Vo všeobecnosti možno rozlišovať medzi problémom, ktorý vyžaruje buď z hrudnej alebo panvovej oblasti. Prípadne z oblasti ich kombinácie. Tantrická masáž tak vo Vás dokáže naštartovať tie správne a nefalšované reakcie a môže preukázať na dôležité fakty. Počas masáže vyjde na povrch, pokiaľ človek stráca schopnosť byť sám sebou, či už v osobnom živote alebo na pracovisku, zakazuje si prejavom svojich skutočných emócií a potrieb, stráca schopnosť snívať.

Masáž

Obranný mechanizmus človeka káže reagovať popretím, útokom alebo útekom či namrzením sa. Ti všetko je však úplne v poriadku. Je prirodzené, že si nechceme priznať svoje vnútorné problémy a pokiaľ na to niekto poukazuje, bránime sa. Čo sú čakry? Čakry sa neodmysliteľne spájajú s tantrizmom a nevynechávajú sa ani pri tantrických masážach, ktoré stimulujú energetické centrá nášho tela. Čakry delíme na sedem základných, a to na koreňovú (červená farba), sakrálnu (oranžová), pupočnú (žltá), srdcovú (zelená alebo ružová), hrdelnú (modrá), čelovú (tmavomodrá) a korunnú (fialová).